Dlaczego poleasingowe?

    Markowe komputery największych światowych producentów takich jak DELL, HP, Lenovo, Fujitsu od wielu lat znane są z wysokiej jakości wykonania, doskonałej wydajności i niezawodnego działania. Są projektowane do efektywnej, codziennej pracy zarówno w środowisku biurowym jak i w domu. Dzięki zastosowaniu komponentów najwyższej jakości sprzęt tej klasy przez wiele lat będzie pracował stabilnie i niezawodnie, nie narażając użytkowników na awarie i długotrwałe przestoje.


    Każdy z komputerów i monitorów LCD w/w producentów jest wykonany z najwyższą dbałością przy wykorzystaniu wysokiej klasy podzespołów stąd przeważnie ceny nowych zestawów tej klasy przewyższają kilkakrotnie ceny tzw. "składaków" czyli komputerów montowanych z przypadkowych podzespołów, gdzie głównym kryterium pozostaje niska cena a kwestia wydajności i stabilnej pracy bywa marginalizowana. Dzięki utrzymywaniu wysokich standardów jakości markowe komputery poleasingowe oferują bezawaryjną pracę przez wiele lat od momentu zakupu.


    Sprzęt IT tej klasy, stosowany przez największe światowe firmy, banki oraz instytucje państwowe po upływie okresu leasingu i przekazaniu do dostawców jest poddawany powtórnemu przeglądowi oraz ponownie szczegółowo sprawdzany w naszym serwisie.
Dzięki długiej gwarancji, udzielanej przez producentów oraz stałej opiece serwisowej w trakcie trwania leasingu potencjalne usterki są na bieżąco usuwane a sprzęt trafiający po zakończeniu leasingu do ponownego użytku jest pozbawiony wad ukrytych, w 100% sprawny i gotowy do pracy.
Taka podwójna kontrola techniczna, przeprowadzana zanim oferowany przez nas sprzęt trafi do użytkownika pozwala skutecznie zminimalizować wszelkie problemy, jakie mogłyby pojawić się w używanych urządzeniach komputerowych.
Potwierdzeniem wysokiej jakości takich poleasingowych komputerów, monitorów i podzespołów jest długa gwarancja, z której nasi klienci nie muszą jednak na szczęście zbyt często korzystać;-)


    Oferowane przez nas poleasingowe komputery i monitory są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, stanowiących często ułamek pierwotnej ceny nowego zestawu. Dodatkowym atutem jest oryginalne oprogramowanie Microsoft Windows dostępne w cenie każdego markowego komputera poleasingowego, bez dodatkowych dopłat.
Na indywidualne życzenie kupujących dokonujemy również modyfikacji proponowanych przez nas konfiguracji, dodając takie elementy jak dyski SSD, wydajne karty graficzne PCI-Express, dodatkowe moduły pamięci RAM i inne.
Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy z sektora IT, szkoły , sklepy oraz instytucje publiczne.


    Wszędzie tam gdzie liczy się najwyższa jakość w najkorzystniejszej cenie warto postawić na komputery poleasingowe od Brandkomp.

Zapraszamy!

Zespół Brandkomp s.c.

Firma mieści się na terenie spółdzielni "Hurt".

        Dojazd tramwajem 10,13,26,27,28 przystanek Sokołowska 03,04 na ulicy Wolskiej.  

    Autobusy: 186, 414, 523 (przystanek Wolska 05 i 06)
    Wejście przez portiernię spółdzielni "HURT" lub wjazd przez bramę od ul. Sokołowskiej na teren hurtowni. Budynek B, wejście W-2, I piętro.
    Kod do domofonu przy bramie od ul. Wolskiej - wybrać "1", "klucz" i wpisać kod 2008.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl