Wysokiej klasy, markowe stacje robocze (workstations) Dell, HP, Lenovo i Fujitsu wyposażone w najbardziej wydajne procesory, najszybsze pamięci i dyski oraz wydajne zasilacze ATX, przeznaczone do obsługi wymagających kart graficznych.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Komputery poleasingowe oferowane w tej kategorii to m.in zaprojektowane do pracy w środowiskach CAD/CAM stacje robocze serii DELL Precision, HP Z-series, Lenovo ThinkCentre, jak i podobne konfiguracje, mogące równie dobrze posłużyć do wydajnej pracy jak i wspaniałej zabawy.

 

Konfiguracje oparte zarówno na procesorach Intel Xeon, jak i Core i5 oraz i7 trzeciej, czwartej i szóstej generacji spełnią nawet najwyższe wymagania.

Stacje robocze, czyli komputery stacjonarne w udoskonalonej wersji

Stacje robocze to urządzenia nawet kilkukrotnie droższe od standardowych komputerów stacjonarnych. W Brandkomp można jednak nabyć je w niewygórowanej cenie, stanowiącej często niewielki ułamek ceny nowego sprzętu tej klasy ponieważ swoim klientom oferujemy zakup komputerów poleasingowych. Skorzystanie z naszej oferty stanowi też doskonałe rozwiązanie w przypadku osób, które potrzebują urządzeń potrafiących zrealizować znacznie bardziej złożone zadania niż typowe prace biurowe. Markowe stacje robocze, wyposażone w najlepsze w swojej klasie podzespoły, wydajne procesory i dużą ilość pamięci operacyjnej  mogą jednak z równym powodzeniem służyć do rozrywki dzięki wyposażeniu w wydajne karty graficzne nowej generacji.  

Zachęcamy zatem wszystkich do przekonania się o stopniu efektywności, uzyskiwanym w wyniku stosowania proponowanych urządzeń w określonym celu. 

Wielkie możliwości stacji roboczych dostępnych w ofercie Brandkomp

Możliwe do nabycia w BrandKomp stacje robocze posiadają w swoim wnętrzu potężne procesory, bardzo dużą ilość pamięci RAM, a także wiele innych podzespołów wysokiej jakości, które zapewniają wyposażonym w nie urządzeniom nie tylko łatwość wykonywania skomplikowanych operacji, ale też pełne bezpieczeństwo. Mnogość portów USB i innego rodzaju złączy pozwala natomiast w tym samym momencie podpiąć do stacji roboczych poszczególne podzespoły w celu np.transferu dużej ilości danych, z magazynowaniem których nie ma żadnego problemu ze względu na dużą pojemność dysków zastosowanych w proponowanych konstrukcjach.

Stacje robocze z wydajnym systemem chłodzenia

Ze względu na swoje zwiększone możliwości stacje robocze wykorzystywane są m.in. podczas prowadzenia różnego rodzaju badań naukowych, ale też w celach komercyjnych, czyli np. podczas prac związanych z produkcją animacji, gier komputerowych czy filmów. Wydajne systemy chłodzenia pozwalają im działać z pełną mocą przez długi czas bez ryzyka wystąpienia efektu przegrzania się poszczególnych podzespołów, co również należy uznać za znaczny atut oferowanych urządzeń. Poza tym składające się na asortyment sklepu Brandkomp stacje robocze objęte zostały roczną gwarancją, a także wyposażone w najnowszą wersję Windows 10, dzięki czemu można rozpocząć korzystanie z nich od razu po dokonaniu zakupu.

Firma mieści się na terenie spółdzielni "Hurt".

        Dojazd tramwajem 10,13,26,27,28 przystanek Sokołowska 03,04 na ulicy Wolskiej.  

    Autobusy: 186, 414, 523 (przystanek Wolska 05 i 06)
    Wejście przez portiernię spółdzielni "HURT" lub wjazd przez bramę od ul. Sokołowskiej na teren hurtowni. Budynek B, wejście W-2, I piętro.
    Kod do domofonu przy bramie od ul. Wolskiej - wybrać "1", "klucz" i wpisać kod 2008.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl