Komputery HP to  sprzęt z oferty jednego z największych światowych producentów IT, cenione ze względu na to, że zapewniają swoim użytkownikom szybkie i bezawaryjne działanie przez długi czas, niezależnie od tego, w jakim celu są wykorzystywane. Zadowolone z ich pracy są więc w równym stopniu zarówno osoby pracujące na komputerze, jak i te, którym służy on przede wszystkim do rozrywki. Atrakcyjność cenowa poleasingowych komputerów HP sprawia, że na ich zakup w sklepie Brandkomp pozwolić sobie mogą dosłownie wszyscy – Ty także! Dlaczego warto to zrobić? Powodów jest wiele!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Komputery HP jednymi z najczęściej wybieranych na świecie

W przygotowanej przez nas ofercie można znaleźć komputery HP w wielu konfiguracjach. Różnią się one nie tylko pod względem ceny, ale przede wszystkim parametrów. W ich wnętrzu znajdują się wysokiej jakości podzespoły, starannie dobrane przez producenta co powoduje, że odpowiednie do potrzeb urządzenia nabędą bez problemu osoby potrzebujące wydajnego narzędzia do pracy, jak i te, które spędzają długie godziny na pokonywaniu kolejnych poziomów w ulubionych grach. Komputer HP z firmowymi częściami daje gwarancję wydajnego działania przez bardzo długi czas, będąc przy tym kompatybilnym z wieloma innymi urządzeniami peryferyjnymi.

Skorzystaj z naszej oferty, aby nabyć komputer HP adekwatny do swoich potrzeb

Proponowane poleasingowe komputery HP są gotowe do użycia od razu po dokonaniu zakupu, ponieważ już wcześniej został zainstalowany na ich dysku najnowszy Windows 10. Ponadto zaletą wszystkich oferowanych przez nas wyrobów elektronicznych amerykańskiego producenta jest posiadanie przez nie dużej liczby portów USB co pozwala podłączyć do nich jednocześnie nawet kilka lub kilkanaście zupełnie różnych urządzeń. Atrakcyjny design to kolejny atut, który wyróżnia każdy komputer HP na tle artykułów innych marek, dostępnych na rynku. 

Co skrywają pod swoją obudową komputery HP?

Dostępne w naszej bogatej ofercie komputery HP skrywają pod swoją obudową kilkurdzeniowe procesory, których właściwości w największym stopniu wpływają na szybkość ich działania. Wydajne karty graficzne gwarantują uzyskanie szczególnie ostrego obrazu w wysokich rozdzielczościach, natomiast pojemność dysków, sięgająca 1000 GB i więcej, pozwala przechowywać na nich wszystkie najważniejsze dane. W razie potrzeby komputer HP zapewnia możliwość zamontowania w nim drugiego dysku, co także w dużym stopniu wpływa na atrakcyjność proponowanych urządzeń. Podobnie jak wyposażenie ich                          w zadowalającą liczbę kości pamięci RAM, która również może zostać w łatwy sposób zwiększona.

Firma mieści się na terenie spółdzielni "Hurt".

        Dojazd tramwajem 10,13,26,27,28 przystanek Sokołowska 03,04 na ulicy Wolskiej.  

    Autobusy: 186, 414, 523 (przystanek Wolska 05 i 06)
    Wejście przez portiernię spółdzielni "HURT" lub wjazd przez bramę od ul. Sokołowskiej na teren hurtowni. Budynek B, wejście W-2, I piętro.
    Kod do domofonu przy bramie od ul. Wolskiej - wybrać "1", "klucz" i wpisać kod 2008.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl