Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Komputery poleasingowe Fujitsu, których sprzedaż prowadzimy od lat, to urządzenia elektroniczne w równym stopniu cenione przez osoby korzystające z nich w celach rozrywkowych, jak i zdecydowanie bardziej praktycznych. Zapewniając swoim użytkownikom wyjątkowo płynne działanie, niezależnie od wymagań poszczególnych programów zainstalowanych na dysku twardym komputera, sprawdzają się w firmach, urzędach oraz domach. Ich atrakcyjność cenowa – w porównaniu z nowymi jednostkami – sprawia natomiast, że chętnie sięgają po nie kolejni klienci.  

Fujitsu D756 i5 6500 8G 240SSD M.2 WINDOWS 10 PRO Fujitsu D756 i5 6500 8G 240SSD M.2 WINDOWS 10 PRO
Producent: Fujitsu
Cena: 879,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Fujitsu D756 i5 6500 16G 240SSD M.2 WIN 10 PRO Fujitsu D756 i5 6500 16G 240SSD M.2 WIN 10 PRO
Producent: Fujitsu
Cena: 989,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Poleasingowe komputery Fujitsu z wnętrzem pełnym najlepszych podzespołów

Oferowane w tym miejscu poleasingowe komputery Fujitsu wyposażone zostały                     w podzespoły najnowszej generacji, dobrane względem siebie w taki sposób, by ich praca przynosiła jak najbardziej wymierne korzyści. Procesor, karta graficzna, ilość pamięci RAM czy zasilacz zapewniają oferowanym wyrobom elektronicznym znanego japońskiego producenta bezpieczne i wysoce efektywne działanie przez długi czas, co oznacza, że ich zakup stanowi opłacalną inwestycję. Dzieje się tak również ze względu na to, że sprzęt komputerowy Fujitsu, który oferujemy, wykonany został ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, zapobiegających jego przegrzewaniu się oraz innego rodzaju defektom.

Tanie komputery Fujitsu poleasingowe równie wydajne jak ich nowe odpowiedniki

Decydując się na zakup komputera Fujitsu, każda osoba może być pewna, że wybrane urządzenie dotrze do niej w stanie bardzo często w ogóle niewskazującym na to, że było już wcześniej użytkowane. Wygląd proponowanych przez nas wyrobów nie budzi zastrzeżeń, a drobne ślady użytkowaniu w postaci delikatnych zarysowań obudowy nawet w najmniejszym stopniu nie wpływają na komfort korzystania z opisywanych artykułów elektronicznych. Jeżeli więc zależy Ci na pozyskaniu poleasingowego komputera Fujitsu, zdolnego konkurować pod wieloma względami ze swoim nowym odpowiednikiem, zdecydowanie rozsądniejszym rozwiązaniem pod względem ekonomicznym będzie na pewno zakup sprzętu dostępnego w sklepie Brandkomp.

Używany sprzęt Fujitsu z możliwością jego rozbudowy

Poleasingowe komputery Fujitsu nie bez powodu stawiane są w jednym rzędzie obok sprzętu elektronicznego takich marek jak Dell, Lenovo czy HP. Poszczególne modele gwarantują swoim użytkownikom szczególnie wysoki poziom funkcjonalności m.in. w wyniku wyposażenia ich w liczne porty USB czy dodatkowe kieszenie na napędy. Kilkurdzeniowe procesory, dyski o pojemności sięgającej nawet 1000 GB czy najnowsze modele napędów SSD również wpływają na ogólną atrakcyjność używanego sprzętu Fujitsu, który natychmiast po zakupie nadaje się do użycia dzięki zainstalowanej w pełni funkcjonalnej  edycji Windows 10. Gdyby jednak po pewnym czasie parametry danego komputera Fujitsu przestały satysfakcjonować jego nabywcę, istnieje oczywiście możliwość rozbudowy konstrukcji w taki sposób, by sprawny upgrade urządzenia przyniósł oczekiwane rezultaty, zachęcając do dalszego korzystania z niego na co dzień.

Firma mieści się na terenie spółdzielni "Hurt".

        Dojazd tramwajem 10,13,26,27,28 przystanek Sokołowska 03,04 na ulicy Wolskiej.  

    Autobusy: 186, 414, 523 (przystanek Wolska 05 i 06)
    Wejście przez portiernię spółdzielni "HURT" lub wjazd przez bramę od ul. Sokołowskiej na teren hurtowni. Budynek B, wejście W-2, I piętro.
    Kod do domofonu przy bramie od ul. Wolskiej - wybrać "1", "klucz" i wpisać kod 2008.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl