Zasilacz to niepozorny element, bez którego żaden komputer nie może się obejść. Odpowiada za dostarczanie energii do podzespołów, dzięki czemu te mogą działać. Zasilacz powinien być dobrze dobrany i niezawodny. Niewątpliwie największą popularnością cieszą się zasilacze ATX. Wykorzystuje się je w większości zestawów komputerowych. Proponujemy najwyższej jakości zasilacze ATX zaufanych producentów. Zasilacze, które znajdują się w naszej ofercie, pochodzą z demontażu i są przez nas bardzo dokładnie sprawdzane pod kątem stanu technicznego. Możesz na nich polegać!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Najwyższej jakości zasilacze ATX

Zasilacz ma niebagatelny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie komputera. Wybierając go, warto upewnić się, jaki jest łączny pobór mocy poszczególnych podzespołów, a następnie uwzględnić pewien zapas (przynajmniej 50-100 W). W ten sposób nasze zasilanie będzie przygotowana na ewentualną rozbudowę komputera. W większości przypadków optymalne okazują się zasilacze ATX. Często najlepiej jest dobrać dedykowany zasilacz. Przykładem jest dostępny w naszym sklepie zasilacz firmy Lenovo dedykowany komputerom z serii M93p. Dla osób, który posiadają komputer tej popularnej serii, to wybór poza konkurencją. Jeśli zależy Ci na solidnie wykonanych, pewnych, a przy tym niedrogich urządzeniach zasilających, nasze zasilacze ATX z pewnością sprostają Twoim wymaganiom!

Zasilacze z outletu – mądry i ekologiczny wybór

Wybierając sprzęt z outletu, taki jak zasilacze ATX pochodzące z demontażu, wspierasz ideę recyklingu komputerowego, której celem jest ochrona środowiska poprzez ograniczenie powstawania elektrośmieci. Podzespoły z outletu, które oferujemy, są w stu procentach sprawne technicznie. Ich działanie nie różni się od działania nowych podzespołów dostępnych w sklepach. Cena jest natomiast o wiele bardziej korzystna. Wybierz mądrze i bądź eko – postaw na najlepszy sprzęt outletowy!

Firma mieści się na terenie spółdzielni "Hurt".

        Dojazd tramwajem 10,13,26,27,28 przystanek Sokołowska 03,04 na ulicy Wolskiej.  

    Autobusy: 186, 414, 523 (przystanek Wolska 05 i 06)
    Wejście przez portiernię spółdzielni "HURT" lub wjazd przez bramę od ul. Sokołowskiej na teren hurtowni. Budynek B, wejście W-2, I piętro.
    Kod do domofonu przy bramie od ul. Wolskiej - wybrać "1", "klucz" i wpisać kod 2008.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl