RAM (Random Access Memory) jest jednym z podstawowych elementów każdego komputera. To część wkładana bezpośrednio do gniazda płyty głównej, działająca jako pamięć krótkotrwała komputera – tymczasowo przechowuje dane podczas korzystania z aplikacji, umożliwiając systemowi szybki dostęp do potrzebnych zasobów. Gwarantuje również skuteczniejszą wielozadaniowość. W naszym sklepie oferujemy najnowszą technologię – pamięć DDR4 RAM używane, aby w łatwy sposób i niskim kosztem można było zoptymalizować wydajność każdego komputera.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pamięć RAM DDR4 – doskonała jakość najnowszej generacji

Pamięć RAM DDR4 została wprowadzona na rynek w 2014 roku i jest najnowszą generacją technologii pamięci DDR (Double Data Rate). Pojemność tych pamięci nadal jest jednym z najważniejszych kwestii wydajnej pracy komputera – im więcej gigabajtów, tym szybciej będzie działał system. DDR4 działa ze zdecydowanie większą prędkością niż poprzednie generacje. Używane komponenty znakomicie sprawdzą się więc do zmodernizowania komputera. Jedyne, o czym należy pamiętać przed zakupem, to sprawdzenie, czy płyta główna jest kompatybilna z pamięcią RAM DDR4.

Pamięć DDR4 poprawia wydajność poprzedniej generacji – DDR3 m.in. poprzez większy zakres częstotliwości zegara, czyli większą szybkość, z jaką RAM może odczytywać i zapisywać dane. Taktowanie DDR to zwykle: 1333 Mhz, 1600 Mhz, 1866 Mhz lub 2133 Mhz, co jest jej górną granicą. Pamięć RAM DDR4 może znacznie przekroczyć te częstotliwości zegara, nawet powyżej 3000 MHz. Doskonałym atutem tego typu komponentów jest zminimalizowanie wszelkiego rodzaju opóźnień pomiędzy wprowadzeniem polecenia do komputera a jego wykonaniem. Co więcej, pamięć RAM DDR4 używana ma tendencję do pracy przy niższym napięciu niż poprzednie generacje, dzięki czemu jest znacznie bardziej energooszczędna i niezawodna.

Sprawdzone pamięci RAM DDR4 – używane podzespoły w świetnych cenach

Programy i aplikacje komputerowe rozwijają się w szybkim tempie, wymagając dodatkowych zasobów w celu uruchomienia bardziej złożonych lub energochłonnych procesów. Komponenty komputera muszą nadążać za tymi zmianami, aby użytkownicy mogli korzystać z tych programów w najlepszy możliwy sposób. Pamięć RAM DDR4 używana jest znakomitym wyborem w przypadku modernizacji każdego PC. Łączy niezwykłą wydajność z niskimi kosztami.

Firma mieści się na terenie spółdzielni "Hurt".

        Dojazd tramwajem 10,13,26,27,28 przystanek Sokołowska 03,04 na ulicy Wolskiej.  

    Autobusy: 186, 414, 523 (przystanek Wolska 05 i 06)
    Wejście przez portiernię spółdzielni "HURT" lub wjazd przez bramę od ul. Sokołowskiej na teren hurtowni. Budynek B, wejście W-2, I piętro.
    Kod do domofonu przy bramie od ul. Wolskiej - wybrać "1", "klucz" i wpisać kod 2008.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl