Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Stale wzrastające wymagania poszczególnych aplikacji sprawiają, że do ich uruchomienia niezbędne są nie tylko odpowiednio wydajne procesor czy karta graficzna, ale przede wszystkim pamięć RAM. Korzystając z usług naszego sklepu, można nabyć dodatkowe moduły RAM, co sprawia, że grono klientów Brandkomp stale wzrasta. Dzieje się tak również ze względu na to,  że proponowany przez nas RAM występuje w postaci kości o różnej pojemnościach, co umożliwia uzyskanie dokładnie takiej ilości pamięci operacyjnej, jakiej oczekuje odbiorca. Stosowane przez nas moduły pochodzą od najlepszych światowych producentów takich jak m.in.Samsung, Micron, Hynix, Crucial, Kingston.

Pamięć RAM o dużej częstotliwości pracy

DDR3 i DDR4 to obecnie szczególnie pożądane przez wszystkich posiadaczy komputerów stacjonarnych typ pamięci RAM, przede wszystkim za sprawą atrakcyjnej ceny, w której można ją nabyć. Wysoka częstotliwość pracy także stanowi zaletę markowych modułów RAM, dostępnych w naszej ofercie, ponieważ przekłada się na wydajność wyposażonego w nią komputera, sprawiając tym samym, że poszczególne programy uruchamiają się w krótkim czasie, a podczas korzystania z nich nie dochodzi do spadków wydajności. Zadowoleni z korzystania z proponowanych produktów będą więc nie tylko pracownicy biurowi, ale też miłośnicy wirtualnej rozrywki, którzy szczególnie cenią sobie podzespoły komputerowe najnowszej generacji o szczególnie dużych możliwościach.

Prosty w montażu RAM o przepustowości sięgającej kilkunastu GB/s

Pamięć RAM poleasingowa, której nabycie oferujemy swoim klientom, jest w pełni sprawna i bezpieczna w użyciu, a dokonywanie jej montażu, podobnie jak w przypadku kości o innym standardzie, nie zajmuje wiele czasu. Z przeprowadzeniem tego procesu poradzą sobie więc bez najmniejszego problemu nawet początkujący użytkownicy. Każdy nabywca oferowanych wyrobów elektronicznych będzie też bez wątpienia zadowolony z jej parametrów. Wśród tych najważniejszych wymienić należy przede wszystkim przepustowość oraz wspomnianą wcześniej częstotliwość pracy.

Roczna gwarancja na podzespoły komputerowe z oferty BrandKomp

Możliwy do nabycia w Brandkomp RAM poleasingowy jest dostępny w zdecydowanie niższej cenie niż kości niewykorzystywane nigdy wcześniej, co zachęca kolejnych klientów do jego umieszczenia w swoich komputerach. Podobnie zresztą jak fakt, iż każda                               z proponowanych kości objęta jest roczną gwarancją, pozwalając – w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów z funkcjonowaniem produktu – dokonać jej nieodpłatnej naprawy bądź wymiany. Nasze podzespoły komputerowe bardzo rzadko jednak zmuszają użytkowników do korzystania z gwarancji, ponieważ w procesie ich produkcji zostały zastosowane najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz najlepsze, starannie przetestowane w różnych warunkach materiały.

Firma mieści się na terenie spółdzielni "Hurt".

        Dojazd tramwajem 10,13,26,27,28 przystanek Sokołowska 03,04 na ulicy Wolskiej.  

    Autobusy: 186, 414, 523 (przystanek Wolska 05 i 06)
    Wejście przez portiernię spółdzielni "HURT" lub wjazd przez bramę od ul. Sokołowskiej na teren hurtowni. Budynek B, wejście W-2, I piętro.
    Kod do domofonu przy bramie od ul. Wolskiej - wybrać "1", "klucz" i wpisać kod 2008.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl