Obudowa komputera utrzymuje razem wszystkie komponenty jednostki. Pełni funkcję użytkową, estetyczną i często również chłodzącą. Obudowy ATX wykonane są z wytrzymałego aluminium lub tworzywa sztucznego, niektóre zawierają hartowane szkło. Każdy model ma określone wymiary – dzielimy je na: klasyczne midi tower ATX, micro-ATX oraz extended ATX. Łatwo dopasować odpowiednią wielkość obudowy do indywidualnych potrzeb. Pełna obudowa typu extended ATX oferuje najwięcej miejsca na komponenty i zajmuje najwięcej przestrzeni w każdym obszarze roboczym. Obudowa typu midi tower to praktyczny wybór, jeśli planujemy zbudować komputer dla firmy lub domu. Z kolei micro-ATX pasuje do mniejszych przestrzeni, takich jak sypialnie lub małe biura i oferuje ograniczone miejsce na podzespoły.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Uniwersalne i funkcjonalne obudowy ATX

Niezależnie od tego, czy przeprowadzana jest modernizacja komputera, czy PC jest budowany od podstaw, obudowa ATX gwarantuje wiele opcji w kwestii dobrania specyfikacji. Dzięki pojemnemu wnętrzu oraz nowoczesnym rozwiązaniom można zmieścić w niej niemal każdy komponent, zachowując doskonałą cyrkulację powietrza. Modele ATX mają dużo miejsca na płyty główne, karty graficzne, systemy chłodzenia, dyski twarde oraz zasilacze. Nowe i używane obudowy ATX są wyjątkowo popularne zarówno pośród osób, które wykorzystują komputer do pracy, jak i w środowisku graczy, dla których PC to centrum cyfrowej rozrywki. To także idealne rozwiązanie do codziennego użytku.

Używane obudowy ATX – jakość w świetnej cenie

W naszej ofercie dostępne są używane modele obudów komputerowych ATX. Oferujemy tylko te egzemplarze, które noszą jedynie minimalne ślady użytkowania, więc ich estetyka nadal znajduje się na najwyższym poziomie. Zapewniają przy tym doskonałą funkcjonalność i łatwe kompletowanie poszczególnych podzespołów komputera. Mają wystarczająco dużo złącz, aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dodatkową zaletą jest oczywiście atrakcyjna cena. Używane obudowy ATX świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku modernizacji, jak i składania zupełnie nowej jednostki PC.

Firma mieści się na terenie spółdzielni "Hurt".

        Dojazd tramwajem 10,13,26,27,28 przystanek Sokołowska 03,04 na ulicy Wolskiej.  

    Autobusy: 186, 414, 523 (przystanek Wolska 05 i 06)
    Wejście przez portiernię spółdzielni "HURT" lub wjazd przez bramę od ul. Sokołowskiej na teren hurtowni. Budynek B, wejście W-2, I piętro.
    Kod do domofonu przy bramie od ul. Wolskiej - wybrać "1", "klucz" i wpisać kod 2008.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl