Choć sklep Brandkomp jest znany przede wszystkim ze sprzedaży poleasingowego sprzętu                     komputerowego to swoim klientom oferuje również zupełnie nowe komputery różnych marek. Szeroki wybór różnorodnych konfiguracji, długa, kilkuletnia gwarancja jak również wysoka jakość markowych podzespołów znajdujących się w ich wnętrzu powoduje, że na skorzystanie z naszej oferty decydują się zarówno osoby poszukujące maksymalnie wydajnych urządzeń, jak i korzystające z komputerów przede wszystkim do prac biurowych w podstawowych programach z pakietu Microsoft Office (Word, Excel itp.)

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Nowe komputery stacjonarne do biura i nie tylko  

Dostępne do nabycia w Brandkomp nowe komputery stacjonarne są w stanie działać niezawodnie i przez długi czas ze względu na doskonałą jakość części, które składają się na proponowane przez nas konstrukcje. Płyty główne najlepszych światowych producentów takich jak ASUS, MSI, Intel, Gigabyte, markowe zasilacze, odpowiednio duża ilość pamięci RAM, kilkurdzeniowe procesory czy karty graficzne nowej generacji sprawiają, że wyposażone w nie urządzenia bez problemu poradzą sobie z obsługą nawet szczególnie wymagających programów. Pojemne dyski twarde naszych nowych komputerów ułatwiają natomiast magazynowanie na nich wszystkich niezbędnych plików.

Firma mieści się na terenie spółdzielni "Hurt".

        Dojazd tramwajem 10,13,26,27,28 przystanek Sokołowska 03,04 na ulicy Wolskiej.  

    Autobusy: 186, 414, 523 (przystanek Wolska 05 i 06)
    Wejście przez portiernię spółdzielni "HURT" lub wjazd przez bramę od ul. Sokołowskiej na teren hurtowni. Budynek B, wejście W-2, I piętro.
    Kod do domofonu przy bramie od ul. Wolskiej - wybrać "1", "klucz" i wpisać kod 2008.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl