Połączenie sieciowe przewodowe jest nadal najszybszą, najbardziej niezawodną i najbezpieczniejszą opcją podłączenia komputera do internetu. Wszystko, czego potrzebujesz, by uzyskać na PC dostęp do świata online to odpowiednia karta LAN PCI-E. Ten niewielki komponent umożliwia komputerowi przesyłanie danych za pośrednictwem sieci lokalnej (LAN) lub routera (przy pomocy kabla Ethernet). Jeśli chcemy podłączyć komputer do Internetu lub sieci lokalnej za pomocą połączenia przewodowego, musimy mieć zainstalowaną kartę LAN.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie są zalety kart LAN PCI-E?

Przewodowe połączenia sieciowe zapewniają wyższą prędkość przesyłania danych i lepsze bezpieczeństwo niż bezprzewodowe połączenia sieciowe, do których może uzyskać dostęp każdy użytkownik w zasięgu sieci bezprzewodowej. Przewodowe połączenia sieciowe są również bardziej niezawodne niż połączenia bezprzewodowe, które mogą się zrywać z powodu słabej lub nierównomiernej siły sygnału. W naszej ofercie znajdują się sprawdzone, wysokiej jakości karty, dzięki czemu bez trudu nawiązuje się stabilne, szybkie połączenie komputera z siecią.

Jaki karty LAN wybrać i na co zwrócić uwagę?

Typ karty może zależeć od tego, czy montujemy ją w komputerze stacjonarnym czy laptopie. Karty PCI-E są instalowane wewnętrznie w gnieździe rozszerzeń komputera stacjonarnego. Kupując odpowiedni model karty, warto zwrócić uwagę na to, ile portów RJ-45 potrzebujemy, a także jak ważna jest dla nas maksymalna prędkość przesyłania danych. Większość kart oferuje prędkości 10/100/1000 Mb/s, ale dostępne są również karty sieciowe, które obsługują znacznie większej ilości danych na sekundę. W naszym sklepie bez trudu można znaleźć karty LAN PCI-E, wyróżniające się bardzo dużą przepustowością. To modele znanych i cenionych firm, które w doskonałym stanie posłużą przez wiele lat. Będą znakomitym wyborem zarówno w przypadku zakupu nowego komputera, jak i modernizacji używanej jednostki stacjonarnej.

Firma mieści się na terenie spółdzielni "Hurt".

        Dojazd tramwajem 10,13,26,27,28 przystanek Sokołowska 03,04 na ulicy Wolskiej.  

    Autobusy: 186, 414, 523 (przystanek Wolska 05 i 06)
    Wejście przez portiernię spółdzielni "HURT" lub wjazd przez bramę od ul. Sokołowskiej na teren hurtowni. Budynek B, wejście W-2, I piętro.
    Kod do domofonu przy bramie od ul. Wolskiej - wybrać "1", "klucz" i wpisać kod 2008.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl